ul Kos. Gdyńskich 98/1 tel. +48 504 186 833

ul. Warszawska 30A tel. +48 535 535 25

Produkty

Życie

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Życie, jak i zdrowie jest bezcenne. Gdy odchodzimy, naszym bliskim brakuje nie tylko naszego ciepła, obecności, ale także tracą poczucie bezpieczeństwa. W nowej sytuacji zostają z naszymi zobowiązaniami i problemami życia codziennego sami.

Ubezpieczenie na życie – ma za zadanie zabezpieczyć finansowo osoby wskazane przez ubezpieczonego osób na wypadek jego śmierci oraz daje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia na wypadek pogorszenia stanu zdrowia zarówno w przypadku chorób, jak i nieszczęśliwych wypadków wykazanych w ramach ogólnych warunków ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na życie to przede wszystkim:

  • Wsparcie finansowe, które możesz przeznaczyć na skuteczniejsze leczenie lub zabezpieczenie rodziny w czasie niezdolności do pracy
  • Wypłata pieniędzy dla Twoich najbliższych na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło
  • Poczucie bezpieczeństwa finansowego w sytuacji choroby, wypadku lub uszczerbku na zdrowiu

JAK WYBRAĆ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE?

Zwróć uwagę na to w jakich kategoriach ubezpieczenie Cię zabezpiecza. Standardowo polisa na życie to ubezpieczenie gwarantujące ochronę w wyznaczonym czasie np. na 30 lat. Jeżeli polisa ma wyłącznie funkcje ochronną i w czasie jej trwania nic Ci się nie stanie, wpłacone składki przepadają. Na rynku są również ubezpieczenia na życie, które można wykorzystywać do inwestowania środków finansowych – polisy inwestycyjne.

Jestem zainteresowany ubezpieczeniem?

Wybierz biuro powyżej