Zaufanie

Dlaczego Viviamo?

Zanim powstał projekt Viviamo sprawdziliśmy się jako solidny Partner współpracując przez kilkanaście lat z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i prawie 4 tysiącami agentów w ramach Lubuskiej Grupy Kapitałowej.

Viviamo to organizacja, w której liczą się ludzie – to oni sprawiają, że rozwijamy silną markę. Oparcie o relacje partnerskie pozwala nam rozwijać efektywny biznes. Taki, na którym korzystają zarówno Partnerzy, jak i Klienci. Od utworzenia Lubuskiej Grupy Kapitałowej w 2001 i Viviamo w 2013 nieustannie udowadniamy, że zaufanie i ścisła współpraca budują sukces. Dzięki temu swoje bezpieczeństwo powierzyły nam już setki tysięcy osób.

Doceniali nas także Partnerzy zewnętrzni, co zaowocowało wieloma prestiżowymi wyróżnieniami. Otrzymaliśmy ponad 1000 nagród i wyróżnień branżowych. W nasze ręce trafił także 8-krotnie tytuł PRZEDSIĘBIORCA FAIR PLAY przyznawany przez Krajową Izbę Gospodarczą. Posiadamy certyfikat Solidna Firma, Lubuskiego Lidera Biznesu i wiele innych.

bwa

Transparentna oferta franczyzy

Nie tylko historia LGK i ciągle rozwijająca się firma świadczą o naszej wiarygodności. Jednym z dowodów na prawdziwość tego hasła jest nasza oferta franczyzowa. Nie oczekujemy miesięcznych opłat od obrotu, za wykorzystanie wizerunku, czy za wsparcie marketingowe. Konstrukcja naszego biznesu jest przejrzysta: Zaangażowanie obu stron, duże wsparcie Franczyzodawcy i zarabiamy wspólnie. Sukces Franczyzobiorcy jest naszym sukcesem i katalizatorem rozwoju.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Z chęcią wykorzystujemy dostępne zasoby w służbie odpowiedzialnego biznesu. Prowadzimy szkolenia i warsztaty, aby nasi pośrednicy mogli rozwijać swoje działania, przez co jako marka rośniemy w siłę. Wspieramy również działania na rynku lokalnym Partnerów oraz akcje charytatywne, takie jak WOŚP oraz Szlachetna Paczka.

bwa
nagrody

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pozostaw nam swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się niezwłocznie i odpowiedzą na wszystkie pytania.