Model współpracy

bwa

Wsparcie na start

Rozpoczynając współpracę z Viviamo otrzymujesz wyposażenie lokalu. Wypracowaliśmy unikalne rozwiązania aranżacyjne, dzięki czemu biuro VIVIAMO jest miejscem, które Klienci chętnie odwiedzają, a Partnerom przyjemnie się pracuje. Stawiamy na jakość zastosowanych materiałów, aby zapewnić i Agentom i Klientom duży komfort podczas rozmów o ubezpieczeniach. Staramy się też, aby otwarcie biura było lokalnym wydarzeniem i celebrujemy te chwile. Sprawdź co oferujemy w zakresie wyposażenia biur.

bwa
bwa

Identyfikacja i reklama

Przywiązujemy dużą uwagę do identyfikacji biur. Nasi Franczyzobiorcy otrzymują od nas pełne wsparcie przy wdrożeniu rozwiązań związanych z wystrojem oznakowaniem zewnętrznym i podświetleniem szyldu placówki. Gotowa identyfikacja wizualna pozwala skrócić czas potrzebny na przygotowanie nowego biznesu i na obniżenie kosztów. Dzięki temu możesz szybciej wystartować i osiągnąć zysk. Pracujesz również pod solidną marką, która zdobyła już zaufanie na rynku, przez co łatwiej zdobywasz Klientów.

bwa

Szkolenia

Szkolenia dla Franczyzobiorców to obszar szczególnie istotny. Wiemy, że wiedza produktowa to zbyt mało. Nasi Franczyzobiorcy są ambitni. Chcą rozwijać swoje kompetencje, zarówno w zakresie ubezpieczeń, jak też umiejętności zarządzania zespołem. Dlatego wspólnie z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przygotowujemy szkolenia i warsztaty. Pracujemy także nad autorskimi rozwiązaniami, które opieramy na propagowaniu najlepszych praktyk i mentoringowi, za który odpowiadają nasi Regionalni Dyrektorowi Sprzedaży.

bwa
bwa

Samochód dla Franczyzobiorcy

Podejmując współpracę, właściciele biur otrzymują samochód oraz niezbędne narzędzia pracy po to, by ich biznes kręcił się na pełnych obrotach. Partnerzy Viviamo Ubezpieczamy korzystają z wyjątkowej na rynku oferty: Flota Viviamo. To nie tylko auto służbowe, ale kluczowe narzędzie pracy pozwalające być bliżej Klienta. Franczyzobiorcy sami wybierają markę i model, mogą uzyskać wymarzony samochód nawet za darmo, ale szczegóły przedstawiamy zainteresowanym Partnerom na spotkaniu.

bwa

Wsparcie marketingowe

Poza wystrojem biura jako partner Viviamo otrzymujesz komplet wzorów dokumentów oraz spersonalizowaną wizytówkę w Google Moja Firma. Zapewniamy naszym partnerom ulotki, plakaty, gadżety oraz materiały do promocji online. Przygotowujemy także pakiet materiałów potrzebnych do rozpoczęcia promocji w mediach społecznościowych. na Facebooku. Oferujemy wsparcie mentorskie w zakresie marketingowego i sprzedażowego know how.

bwa

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pozostaw nam swoje dane, a nasi specjaliści skontaktują się niezwłocznie i odpowiedzą na wszystkie pytania.